Categories:

Türkiye’nin önde gelen bitkisel yağ markası Zade’nin KKTC dağıtımı için stoklarımız hazır. 1 lt, 2 lt, 5 lt ve 18 lt ürün gruplarımıla ilgili fiyat teklifi almak için bize 444 91 91 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Üstelik sosyal sorumluluğumuz ve çevrenin korunması adına kurumsal işletmelerinizce satın almış olduğunuz tüm bitkisel atık yağlarınızın atıklarını grup şirketimiz olan Gürdağ Entegre Geri Dönüşüm Tesisi ile yerinden ücreti karşılığından satın alıyor ve bir daha gıda olarak kullanılmamak üzere dönüştürüyoruz.

Zade

Hem en hesaplı yağı kullanımınıza sunuyor hem de atıklarınıza değer katıyoruz. Böylelikle almış olduğunuz bitkisel yağlar size çok daha ucuza mal oluyor. Hem de siz firmanız adına çevrenin korunmasına katkı da bulunmuş oluyorsunuz. Daha bitmedi; Gürdağ Entegre’nin size sunmuş olduğu atık toplama belgesi sayesinde kurumunuzun ISO 45001 – ISO 14001 belgeleriniz için atık yönetimini sağlamış oluyorsunuz. Tüm bu işlemleri hiç uğraşmadan sorunsuzca halletmek için bize ulaşmanız yeterli.

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir